Formacionet zyrtare:

AC MILAN: Donnarumma; Conti, Bonucci, Zapata, Antonelli; Kessie, Montolivo, Çalhanoglu; Suso, Silva, Borini.

Shkëndija: Zahov; Todorovski, Bejtulai, Cuculi, Celikov; Alimi, Totre; Radeski, Hasani, Abdurahimi, Ibraimi.

Artikulli paraprakVIDEO: Goli i Latifit që heshti Zagrebin
Artikulli tjetërSkënderbeu pranoi gol në min 94, dhe i anulohen edhe dy gola