Kemi knaqësinë të ju prezentojmë edhe një tjetër futbollist të talentuar, Florian Pacolli është futbollisti i radhës i cili i bashkohet ekipës së parë te KF SHKËNDIJA.

Florian Pacolli është 23 vjeçar, ka qenë pjesë e akademisë së Ramiz Sadikut, më pas ka qenë pjesë e KF Hajvalia (junjorët), pastaj te Beslidhja dhe së fundi te Lipjani. Është mesfushorë dhe karakterizohet si njohës i mirë i lojës, pasime të sakta, dhe luftarak!

Futbollist si Floriani dhe shumë të tjerë të cilët do të prezentohen gjatë ditëve në vijim po e formsojnë çdo ditë e më shumë ekipin tonë.

Artikulli paraprakSmalling i lumtur, Roma dhe Man.United merren vesh
Artikulli tjetërInter i falet sërish dyshes Lukaku-Lautaro