Ish-mesfushori i Milanit, Stefanio Eranio, është shprehur i habitur me lojën e Genoa-s në takimin e mbrëmshëm, të cilin e fitoi bindshëm skuadra e Juric me rezultat 3:0.

“Genoa mbrëm ishte në një tjetër nivel, ku tregoi klas dhe nuk e la në asnjë moment Milanin të tregontë lojën e pritur. Mendojë që ndëshkimi i Palettas ishte i ligjshëm, pasi ndërhyrja ishte shumë e ashpër”, tha Eranio për mediat italiane.

Artikulli paraprakCamp Nou me pamje të jashtëzakonshme (Video)
Artikulli tjetërTotti befason banorët e “Big Brother” [VIDEO]