Legjenda e Real Madrid, Emilio Butragueno, e ka vlersuar si ndeshje shumë të paparashikueshme atë gjysmëfinale të Champions League ndërmjet Real Madrid dhe Atletico Madrid.

“Do të jetë një ndeshje shumë e vështirë për të dyja palët, pasi skuadrat njohin mjaftë mirë njëra tjetrën. Mendojë që Reali ka gjasa të mëdha jo vetëm për të kaluar në finale, por edhe për ta fituar krejt trofeun, por po them edhe njëherë që ndeshja do të jetë e paparashikueshme”, tha Emilio Butragueno/Korneri.net

Artikulli paraprakBefasi: Bayern kërkon portierin e Ajax-it, “prodhimin” e Barcelonës
Artikulli tjetërAncelotti: Duhet ta mposhtim Mainz-in për tu “shëruar” në shpirt….