Jahmir Hyka ka folur menjëherë pas ndeshjes në mikrofonin e Supersport. Mesfushori shtatshkurtër u shpreh tejet i lumtur që është përsëri pjesë e Kombëtares kuqezi dhe tha që do të luajë kudo që do të jetë e nevojshme për skuadrën, edhe pse trajneri mund ta vendosë jo në pozicionin e tij natyral.

“Jam ndjerë shumë mirë në këtë ndeshje. U riktheva në kombëtare dhe çunat më pritën mirë. Përsa i përket formacionit, dua të them që do t’i provojmë të gjitha sepse ne nuk jemi në ekipin tonë. Ne do të luajmë aty ku do trajneri”, përfundoi Jahmir Hyka. Është e vërtetë që unë nuk isha në pozicionin tim, por unë do të luaj ku të dojë trajneri. Është trajneri ai

Artikulli paraprakArbeloa edhe zyrtarisht në Premier League
Artikulli tjetërKampionët në Premier League sërish godasin fuqishëm