Bie edhe Roma.

Milan pas triumfit ndaj Lecce 1-4, këtë xhiro mposhti Romën 2-0, dhe po i shhton gjasat për një vend në Europa League, ngase me këtë lojë dhe ritëm, gjasat janë të mira, shkruan Korneri.net

Ante Rebin edhe njëherë tjetër u tregua vendimtar duke e shënuar golin e parë, ndërsa Hakan Calhanoglu të dytin nga penalltia. Me këto tri pikë Milan shkon në kuotën e 42 pikëve, 6 më pak se Roma e pesta në tabelë. /Korneri.net

Artikulli paraprakThe One Thing To Do For Philipines Bride
Artikulli tjetërLaos Issues New Guidelines For Overseas Marriages