Drenica ka realizuar fitoren më të rëndësishme deri tash.

Kuq e zinjtë mposhtën skuadrën e madhe Ballkanin me rezultat 2-1, për t’inshtuar gjasat për mbijetesë dhe pse jo të largohet edhe nga barazhi eventual, shkruar Korneri.net

Kreshnik Uka e nisi serinë e golave, kurse Denisson i dha fitoren Drenicës, pasi vetëm një minut më vonë Mevlan Zeka, e shënoi golin e vetëm për Ballkanin që ndoshta e pësoi humbjen më të madhe në këtë edicion, pasi mund t’i kushtoj me titull. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here