Skuadra italiane e Fiorentinës ka gjetur zëvendësuesin e trajnerit portugez Paulo Sousa, i cili nuk ka arritur pritjet e zyrtarëve të klubit sa i përket rezultateve.

Sipas mediave italiane, “viola” është ne negociata me trajnerin e Sassuolos, Eusebio Di Francesco, i cili gjatë verës mund ta marrë nën drejtim skuadrën “vjollcë”.

Artikulli paraprakReal Madrid ka një lajm të hidhur për Milanin dhe Juventusin….
Artikulli tjetërTaulant Xhaka: “Heroi” i Beogradit, sot një “tradhtar” i zhgënjyer