Federata e Futbollit e Kosovës ju njofton se është hapur procesi i akreditimit për ndeshjet kulaifikuese dhe miqësore të përfqësueses së Kosovës U21 dhe asaj A.

Kosovë U21 – Izrael U21, 9 nëntor 2017, Stadiumi ‘Adem Jashari’, Mitrovicë.
Kosovë – Letoni, ndeshje miqësore e ekipeve kombëtare A, 13 nëntor 2017, Stadiumi ‘Adem Jashari’, Mitrovicë, Kosovë
Për të aplikuar për akreditim ju lutemi shkarkoni formularin e mëposhtëm:

Formulari

Numri i të akredituarve për media është kufizuar në 2 persona për media.

Afati i fundit për aplikim është 3 nëntor 2017. Aplikimet e dërguara pas kësaj date nuk do të merren parasysh.

Njoftimin për statusin e kërkesës suaj për akreditim do ta merrni më 6 nëntor.

Artikulli paraprakÇfarë premtimi nga Ismet Munishi !!!
Artikulli tjetërTare: Ndërtova një Lazio të bukur dhe fituese