Ndeshja e ndërprerë në Prizren ndërmjet Lirisë dhe Dritës e cila për shkak të përleshjes së tifëzëve të Dritës dhe policisë, nuk vazhdoi në minutat e mbetura të kohës shtesë, u morr vendim që ndeshja të regjistrohet me rezultat zyrtarë 3:0 për Lirinë, shkruan Korneri.net.

Lajmin e bëri zyrtarë FFK-së, pas mbledhjes së mbajtur sot, ndërsa nuk ka asnjë dënim për klubin gjilanas pasi frika ishte se në ndeshjet e ardhshme t’i luante pa shikues. /Korneri.net

Artikulli paraprakInter për “gjah” në Allianz Arena!
Artikulli tjetërE konfirmon promotori: Ja kur mund të zhvillohet revanshi Joshua dhe Klitschko