Është bërë një video qesharake ku rolin kryesor e ka i madhi dhe i papërsëritshmi Roger Federer, njëri ndër sportistët më të adhuruar në botë.

Tenisti zvicëran, fituesi i fundit i Australian Open, është vënë në këtë video të shkurtër duke bartë me vete trofetë e çmuar gjatë karrierës, kurse për ta parë se çfarë ndodh, më mirë shikojeni videon.

Artikulli paraprakLajmi i fundit: Zuka dhe Salih tradhëtojnë Besën, por pejanët presin dy superpërforcime
Artikulli tjetërZyrtare: KF Trepça’89 FC vjen me dy superperforcime