FC Drita Deshirojn ta njoftoje te gjithe opinionin qe te gjithe personat e ritestuar kane rezultuar NEGATIV.

Neser do te udhetojme te gjithe se bashku me te forte se kurrë!

Faleminderit Institutit te Shendetit Publike per bashkepunimin dhe gadishmerin.

FC DRITA

Artikulli paraprakSevilla mposhti Romën më të dobët në vitet e fundit, Leverkusen e kreu formalitetin ndaj Rangers
Artikulli tjetërEuropa League: Ja dy skuadrat e fundit në çerekfinale