Argjentinasi Ansaldi është transferuar te Inter gjatë qershorit, por problemet midis Genoa dhe Zenit St. Petersburg mbi të drejtat e tij bënë që prezantimi i tij të shtyhet.

Mbërritja e Frank de Boer ditën e martë solli një tjetër vonesë, dhe kur mendonim se më në fund ai do të prezantohej, konferenca është shtyrë sërish.

Mediat italiane bejne te ditur se Ansaldi duhet të presë që të futet në fushë për Inter pasi ka pësuar një dëmtim në gju të mërkurën e kaluar gjatë një seance stërvitore.

Artikulli paraprakPogba i vë nofkë të re Ibra-s
Artikulli tjetërProfil për Shkodran Mustafin: “Ndihem shqiptar, por nuk kam menduar të luaj për Shqipërinë”