Adidas ka zbuluar fanellat e tretë të Juventusit për sezonin 2023/24.

Frymëzuar nga revolucioni industrial i Torinos, kompleti i ri feston këtë periudhë vendimtare për afirmimin e qytetit dhe arkitekturës së tij, shkruan Korneri.net

Si një haraç për arkitekturën e jashtëzakonshme të Torinos, fanella e re shfaq një model të zgjedhur për të pasqyruar teksturat dhe sipërfaqet e strukturave të famshme të këtij qyteti të madh. Ngjyra bazë është antracit – një nuancë e lidhur pazgjidhshmërisht me trashëgiminë industriale të qytetit të Torinos. /Korneri.net

Artikulli paraprakMilani prezanton fanellën e tretë për sezonin e ri, risi totale në dizajn e ngjyra: Do të jeni krenarë
Artikulli tjetërManaj transferohet në Turqi, nesër krye vizitat mjekësore me Sivasspor