FC Drita njofton që pas një takimi në mes të drejtuesve të klubit dhe kapitenit Ardian Limani, jenë dakorduar që ti ndajnë rrugët e bashkëpunimit.

Ishte kërkesa e kapitenit që nëse klubi gjen mirkuptim, ta lirojnë në menyrë që tu krijohet hapsirë lojtarëve tjerë dhe klubi e ka respektuar vendimin e tij.

Lamtumira më e ngrohët ju dha kapitenit më të trofeshëm në histori te klubit dhe me më së shumti paraqitje në klubin DRITA, me gjithsej 304 ndeshje në të gjitha garat. /Korneri.net

Artikulli paraprakKim i ftohi tifozët e Man.United!
Artikulli tjetërFormacionet zyrtare: Sevilla-Roma