isa orë pasi ekipi i tij u kualifikua në çerekfinale të Champions Leagues, sulmuesi i Monacos, Radamel Falcao ka dhënë një tjetër lajm të madh që pritet tia zbukurojë jetën.

Sulmuesi kolumbian ka zbuluar se gruaja e tij Lorelei Taron është duke pritur për të sjellë në jetë fëmijën e tyre të tretë dhe pa dyshim kjo është “qershia mbi tortë” për Falcaon, shkruan “Goal.com”.

Kolumbiani ka postuar në rrjetet sociale një foto të bashkëshortes së tij me mbishkrimin: “2013, 2015, 2017 – hat trick”

Image

Artikulli paraprakRibery i bindur: Ky sulmues meriton të thyejë dominimin e Messi dhe Ronaldo për “Topin e Artë”….
Artikulli tjetërFormacionet zyrtare: Trepça – Trepça ’89