Sipas disa lajmeve që vijnë nga Anglia, mesfushori spanjoll Cesc Fabregas mund të përfundojë shumë lehtë te Inter, kjo pasi trajneri italian i Chelsea, Antonio Conte nuk llogaritë shumë n ëish anëtarin e Arsenalit dhe Barcelonës. Por, Conte ka një dëshirë që mund t’ia plotësojë pikërisht skuadra italiane. Ai kërkon mesfushorin kroat Marcelo Brozovic si shkëmbim për Fabregas, e kush mund të përitojë në këtë shkëmbim, do të na tregontekoha.

Artikulli paraprakEkskluzive: Vokrri demanton Ragip Xhakën, në FFK s’ke bërë asnjë kërkesë
Artikulli tjetërAlcacer i kaloi vizitat mjekësore, dhe tash…