Cesc Fabregas me shumë gjasa do të largohet në fund të këtij edicioni nga Chelsea, kurse janë disa skuadra që e duan në ekip, shkruan Korneri.net. Spanjolli është dëshira e kahmotshme e Milanos që ka pasur edhe bisedime shumë serioze me lojtarin dhe menaxherin e tij, por në momentet e fundit në garë është futur edhe Liverpool. Klubi anglez ka kërkuar infomacione për mesfushorin fantastik se a është dakord që të kaloj në Anfield Road. /Korneri.net

Artikulli paraprakBarcelona afër talentit të Arsenal
Artikulli tjetërPërfundoi gjithçka, Musacchio është i Milanos