Gjiganti anglez Manchester United ka kaluar pa asnjë problem në raundin tjetër të FA Cup, pasi mposhti Wigan Athletic me rezultat 4:0.

Golat për “djajtë e kuq” i shënuan Fellaini, Smalling, Mkhitaryan dhe Schweinsteiger.

Artikulli paraprakFeyenoord me “poker” konfirmon dominimin
Artikulli tjetër+22 pikë, Celtic dominues apsolut në futbollin skocez