Manolo Gabbiadini ka në duart e tij të ardhmen e tij dhe të sulmit të Napolit.

Sulmuesi nuk ka luajtur ndeshjen më të mirë të karrierës ditën e diel kundër Pescaras, por prapë shijon besimin e tifozëve të kaltër si dhe të trajnerit Sarri.

Gjithsesi, në orët e fundit është rritur presioni i Everton për ta transferuar dhe Gabbiadini po fillon të konsiderojë hipotezën e Premier League.

Artikulli paraprakBerisha largohet nga Lazio
Artikulli tjetërZyrtare: Barcelona me portier të ri