Ndodh në Skoci: gjyqtari anësor del me karton të kuq!

Nuk ju besohet? Shihni videon, por mos mendoni se anësori ka bërë aq shumë gafa sa të meritojë ndëshkimin nga kryesori.

Gjatë ndeshjes Kilmarnock-Dandi në Premier Ligën skoceze, fituar nga miqtë, arbitri anësor Andrew McWilliam ndihet keq dhe fillon të vjellë në cep të fushës.

Gjyqtari kryesor Craig Thomson i afrohet, sheh ç’po ndodh, e kupton që anësori me zor mbahet në këmbë dhe… karton i kuq!

Artikulli paraprakWeah iriton tifozët e Milanit: Gjithmonë e kam dashur këtë skuadër në Serie A
Artikulli tjetërPo shuhet klubi më i madh kroat i basketbollit!!!