Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, pas fitores së vështirë prej 3:2 ndaj Real Sociedadit, ka folur për ndeshjen e kthimit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve me Juventusin.

Trajneri spanjoll beson se Barcelona do të tregojë versionin më të mirë të mërkurën mbrëma ndaj Juves.

“Duhet të tentojmë të japim versionin më të mirë. Lojtarët kishin nevojë për besim dhe tani është koha të pushojmë dhe të mendojmë për të mërkurën”, ka thënë Enrique.

Artikulli paraprakKy është “dështaku” i Bundesligës që po çmend Anglinë!
Artikulli tjetërBalotelli intervistohet nga fansat: Ky njëri me largoi nga Milani…..