Sulmuesi argjentinas i Juventus, Gonzalo Higuain, është i mendimit se askush nuk mund të krahasohet me fenomenin Ronaldo. Ish sulmuesi i Real Madridit, argjentinasi Gonzalo Higuain, mendon se fenomeni braziliani Ronaldo, është më i miri dhe se askush nuk mund të krahasohet me të.

“Ronaldo, braziliani, është lojtari i vetëm që ia kam shikuar video dhe kam tentuar ta imitoj atë, por është shumë e vështirë”, tha fillimisht Higuain, i cili shtoi: “Ai është më i miri në gjitha aspektet”.

Artikulli paraprakRinovimi i Donnarumma-s, “kopracia” e “Djallit” rrit shanset e “Zonjës”…
Artikulli tjetërFSHF prezantoi fanellat e reja të Kombëtares Shqiptare