Mbrëmë është zhvilluar ndeshja e legjendave të Barcelonës dhe Real Madridit, ndeshje e cila është mbyllur me rezultat 3:2.

Në këtë ndeshje shkëlqu legjenda braziliane Ronaldinho, i cili gjatë gjithë minutave sa luajti shfaqi spektakël.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme:

Artikulli paraprakLajmi i fundit: Inter sakrifikon dy “yje” për një mesfushor polak
Artikulli tjetërLegjenda Tayson: Ja cili boksier do të fitojë sonte