Skuadra pejane e Besës së Pejës dukët që diten e sotme do ta shfrytëzojë për tu përforcuar me futbollistë cilësorë, ku pas zyrtarizimit të pak qasteve më parë të Lapidar Lladrovcit e ka zyrtarizuar një edhe një lojtar tepër të nevojshëm për skuadrën.

Fjala është për Fisnik Zukën, i cili nga FC Shkupi transferohet te Besa dhe roli i tij në fushë është mbrojtës i majtë.

Artikulli paraprakEkskluzive, zyrtare: Lapidar Lladrovci bëhet me skuadër të re
Artikulli tjetërZYRTARE/ Barcelona jep lajmin e keq për Andres Iniestan