Trajneri i mirënjohur kosovar, i cili ditë më parë mori nën drejtim Dritën e Gjilanit dhe menjëherë mori rezultat pozitiv në udhëtim te Drenica, ishte i ftuar në emisionin sportiv në RTK, ku nder të tjerash foli edhe për futbollistin e jashtëzakonshëm, Genc Hamiti, i cili nuk është duke gjetur hapësiren e nevojshme te FC Prishtina.

“Genc Hamiti është i jashtëzakonshëm, por nuk e ka respektin e duhur te Prishtina dhe ai do të vjen të Drita”, tha Munishi.

Artikulli paraprakE jashtëzakonshme: Gjyqtari kosovar më zë “magjik”, aktiv edhe në ahengje [VIDEO]
Artikulli tjetërReal Madrid të “zinjët e ullirit” përballë baskëve të Bilbao-s