Edhe pse ka një ecuri të jashtëzakonshme me skuadrën e Drenicës, trajneri vushtrrias, Bekim Shotani shumë shpejtë do të ulët për të biseduar për të ardhmën e tij me zyrtarët e skuadrës “Kuqezi”, thekson një burim i besueshëm i “Korneri.net”.

Gjithmonë sipas këtij burimi, Bekim Shotani ka një mori kërkesash për zyrtarër e Drenicës para vazhdimit të punës si trajner i skuadrës dhe nëse nuk plotësohen kërkesat e tij ai do të largohet nga drejtimi i ekipit./Korneri.net.

Artikulli paraprakGentrit Begolli i paralajmëron mitrovicasit
Artikulli tjetërLiverpool në formë jetësore, Tottenhami tregon që nuk ka kapacitet