Tashmë është e konfirmuar mungesa e Bledar Hajdinit dhe në portë me gjasa të mëdha do të jetë Enis Manxholli, por telashet për Zekirija Ramadanin dukët që nuk kanë të ndalur, shkruan ‘Korneri.net’.

Sipas burimeve të ‘Korneri.net’ brenda kampionëve të Kosovës, Lapidar Lladrovci nuk ka arritur të riaftësohet pas lëndimit në ndeshjen e parë në Ishujt Faroe ndaj Vikingur, Sambou akoma nuk është i gatshëm për lojë, kështu që partner i Ilir Izmakut në qendër të mbrojtjespër ndeshjen e së martës pritet të jetë mesfushori Argjend Mustafa./Korneri.net.

Artikulli paraprakEkskluzive/Trepça ’89 – Vikingur: Rekord i shitjeve të biletave gjatë së dielës! Nuk do ta besoni numrin…..
Artikulli tjetërGati ta paguaj klauzolën e Neymar