Falenderoj ZOTIN, qe gezoj kaq shume respekt e dashuri !

Kalova nje periudh te veshtire ne kete kohe ku u pershendeta me karrieren time si basketbollist, me plot 25 vite te arta mund te them lirshem,  se ishte edhe nder me te bukurat e jetes time!

Mesazhe e falenderime pa fund, perkrahje e mirenjohje kam marre cdo dite nga ju te dashur miq, perkrahes e dashamire. Nje te tille dhe shume te veçante po e ndaj me ju,  Komuna e Prishtines,me ka nderuar me  vizatim  mural ne qender te qytetit per te me falenderuar dhe uruar per karrieren time.

Faleminderit secilit prej jush qe me keni bere me te bukur ndarjen time nga basketbolli dhe qe fale mesazheve dhe urimeve tuaja, ma keni bere me te lehte pensionimin tim nga BASKETBOLLI.

Na presin angazhime e sfida te reja bashke me PRISHTINEN E ZEMRES.

I juaji gjithmone,
EDO4
Ju dua Prishtine Plisat dhe  dashamire.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here