Ballkani transferon edhe një lojtar të ri.

Shtatëmbdhjet (17) vjeçari, Erduan Ibrahimi elektricisti nga skuadra e FC KEK-u, i’u është bashkangjitur FC Ballkanit.

Erduani është qender sulmues shtatëlartë me fizikë të theksuar, dhe cikësitë e tij bënë që aintë kaloi te skuadra nga Theranda. Ai ka nënshkruar me FC Ballkanin kontratë tri vjeçare.

Artikulli paraprakQuique Setien zyrtarisht shkarkohet
Artikulli tjetër10 Gps Dog Collar which Will Rock The Coming Year