Mbrojtësi anësor brazilian i Real Madrid, Danilo, nuk është aspak i kënaqur me minutazhën e dhën në ekip nga trajneri Zinedine Zidane, raportojnë mediat spanjolle.

Bëhet e ditur poashtu se Danilo ka kërkuar nga Zidane më shumë besim dhe minutazhë, në mënyrë që të mbetet në “Santiago Bernabeu” ose në të kundërten do të largohet nga ekipi në drejtim të ndonjë skuadre tjetër ku i ofrohet hapësirë më shumë.

Artikulli paraprakNuk është Barcelona, këtë e bënë më mirë Celtic
Artikulli tjetërMediat britanike të sigurta: Man. City nuk do të pranojë asnjë ofertë për këtë futbollist