Betim Haxhimusa vazhdon të jetë bardhë e kaltër

Sot Drita ka arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës me Betim Haxhimusen edhe për dy vitet e ardhshme, kështuqë Betimi do të jetë gjilanasit ne deri në vitin 2022.

Drejtori sportiv Valon Zymberi pas marrëveshjes tha se Betimi ka qenë gjithmonë një lojtarë i rëndësishëm për Dritën dhe se është i lumtur që do të jetë edhe për dy vitet e ardhshme në skuadër.

Artikulli paraprakNjë ”mal” me borxhe dhe sponsor që largohen, klubi më i trofeshëm në Kosovë ”prek” fundin
Artikulli tjetërBrazil, Neymar u padit për homofobi