E transferojë, por nuk po shihet fare. Talenti Hatem Ben Arfa nuk i ka punët mirë me trajnerin Unai Emery i cili nuk po e inkuadron fare në lojë, dhe padyshim se lojtari është për çështje për ta diskutuar. Milan e dëshironte atë që në afatin e fundit kalimptar, dhe tash e dëshiron sërish që gjatë janarit ta sjell në Milanello.

Galliani ka thënë se në marrëveshje eventuale nuk do të hynte në shkëmbim Bacca.

 

Artikulli paraprakPSG tenton sërish
Artikulli tjetërNë janar Guardiola sërish do të shqetësojë Juventusin