Menaxheri i sulmuesit kolumbian të Milanit Carlos Bacca, Sergio Barila, për mediat italiane ka konfirmuar lajmin se një skuadër ka dërguar një ofertë konkrete për klientin e tij, por nuk ka zbuluar emrin e ofertuesëve, shkruan “Korneri.net”.

“Po për Carlos ka një ofertë konkrete, por nuk mund të u’a them emrin. I kam treguar Baccas për ofertën, por ai nuk ka dashur të dëgjojë për të pasi fokusi i tij i vetëm është Milank”, është shprehur Sergio Barila./Korneri.net.

Artikulli paraprakMediat italiane zbulojnë diçka ekskluzive: Ja ylli evropian që ka futur në “konflikt” Milanin dhe Romën….
Artikulli tjetërJuventus insiston, por Sampdoria kërkon shumë….