Agjenti i sulmuesin kolumbian Carlos Bacca, Sergio Barila, ka dhën një deklaratë interesante për mediat italiane, kur është pyetur për të ardhmën e klientit të tij.

“Bacca ka dhe ka pasur shumë oferta nga klube të ndryshme evropiane dhe kineze, por atij nuk i ka interesuar asnjëherë asnjë ekip tjetër përpos Milanit, pasi ai është duke menduar vetëm për atë ekip”, u shpreh Barila.

Artikulli paraprakPunë e kryer: 500 mijë euro pagë te Lazio, ja detajet e kontratës së re të Thomas Strakoshës
Artikulli tjetërCopa del Rey: Atletico Madrid bën hapin gjigant drejt gjysmëfinales