Asnjë risi dhe e papritur.

Lajmi se Behar Maliqi do të rikthehet te Feronikeli ka qarkulluar tash e një kohë të gjatë, pasi klubi ng Drenasi e ka ndërmend të forcohet jashtëzakonisht shumë për edicionin e ardhshëm, shkruan Korneri.net

Në ish- klubin kampion është përmend më herët se Maliqi do të rikthehet për ta vesh sërish fanellën bardhë e gjelbër, andaj kjo edhe po ndodh menjëherë pas lamtumirës së Beharit nga Llapi. /Korneri.net

Artikulli paraprakFinalja e Coppa Italia nuk luhet vitin tjetër në Olimpico, por në…
Artikulli tjetërA Guide To Trouble-Free Systems Of affordable papers reviewingwriting