Milot Rashica, Alban Meha dhe Herolind Shala jane yjet e para që i ka thënë “PO” Kosovës.

Me të dëgjuar këtë lajm kanë shpërthyer debatet në mes të disa tifozëve nga Kosova dhe atyre nga Shqipëria, shkruan Gazetablic.com

Në faqen e cila merret eksluzivishtë vetëm më Kombëtaren shqiptare disa komentues nga Shqipëria kanë shkruajtur komente ndër më fyeset për shqiptarët e Kosovës.

e atyre

Artikulli paraprak“Bomba” e radhës: Ylli i Zvicrës dhe a’i i Shqipërisë pranojnë ftesën e Kosovës?
Artikulli tjetërBunjaki i befason të gjithë me reagimin e tij