Në derbin e javës në futbollin danez ndërmjet Brondby dhe Kopenhagës, tifozët në Danimarkë kanë kryer një gjest të pështirë duke hedhur në fushën e lojës minj të ngordhur, shkruan e përditshmja spanjolle “AS”.

Për më tepër shiko videon më poshtë:

Artikulli paraprakReal – Bayern, 1800 policë blindojnë Madridin
Artikulli tjetërMilan e rikthen “Mister X-in”! Ja emrat e spekuluar….