Me të vërtetë mahnitëse ajo që ndodhi në kampionatn turk.

Gjatë ndeshjes midis Besiktas dhe Sivasspor, kapiteni i këtij të fundit, Hakan Arslan, u përjashtua për një protestë vërtet të veçantë dhe të paparë deri tash, përcjell Korneri.net

Sapo fishkëlleu për fundin e pjesës së parë, Arslan u drejtua për tek gjytari për të protestuar mbi një episod të diskutueshëm. Lojtari i tregoi veprimin ofendues njeriut të ndeshjes përmes një telefoni celular. Në atë moment, ky i fundit paralajmëroi fillimisht lojtarin e Sivasspor dhe më pas e largoi atë për shkak të protestave të vazhdueshme, megjithë imazhet e treguara që tregojnë gabimin e qartë të gjyqtarit. /Korneri.net

Artikulli paraprakIamnaughty Review
Artikulli tjetërLiveprivates