Papasi që Raiola bindi Gigio Donnarumman që të mos rinovojë kontratën, zyrtarët e Milanit kanë vendosur të largojë të gjithë lojtarët e Raiolas që luajnë për skuadrën kuqezi.

Bëhet fjalë për Ignazio Abatten, Giacomo Bonaventuran, Rodrigo Elin, Mateo Gabian, Kosimo La Ferraran dhe Hasim Mastour.

Raiola në këtë mënyrë “divorcohet” përfundimisht me Milanin, klub me të cilin kishte mbyllur shumë operacione./Korneri.net.

Artikulli paraprakTifozët e Juves nuk duan ta shohin me sy, Dani Alves afër gjigantit anglez
Artikulli tjetërJu kujtohet George Weah? I biri i tij nënshkruan kontratë me gjigantin evropian