Juventus' Welsh midfielder Aaron Ramsey shots the ball during the Italian Cup quarter final football match between Juventus and Spal on January 27, 2021 at the Allkianz stadium in Turin. (Photo by Isabella BONOTTO / AFP) (Photo by ISABELLA BONOTTO/AFP via Getty Images)

Vjen një lajm befasues.

Normalisht, janë vetëm shenjat e para të një marrëveshje të mundshme në mes Juventusit dhe Milanit, për një huazim të mundshëm të mesfushorit, përcjell Korneri.net

Sipas Gazzetta dello Sport, Ramsey mund të huazohet te rossonerët për një vit, që ndërlidhet edhe me zvogëlimin e pagës aktuale që e ka te Juventus. Së paku kështu po shkruan prestigjiozja italiane, që shton faktin se Ramsey do të takonte shokët e tij, Giroud dhe Gazidis. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here