Balaj-LLullaku, dyshja sulmuese e Kombëtares shqiptare, kanë shënuar në total së bashku 20 gola në kampionet respektive, gjë që nuk e ka bërë për momentin asnjë nga dyshet sulmuese të Kombëtareve më të forta në botë.

Më pranë dyshes kuqezi është dyshja Imobile-Beloti me 17 gola, ndërsa poshtë tyre renditen dyshet e Argjentinës, Brazilit dhe Francës që plotësojnë pesëshen e parë.

Artikulli paraprakSuperndeshje në NBA, përlplotë emicione dhe spektakël
Artikulli tjetërKështu duket Courtois