Pas përfundimit të ndeshjes Vardar-Real Sociedad (0-6), ekskluzivisht për Lajm Tv ka folur Adnan Januzaj, futbollisti i Real Sociedad.

Ai ka thënë se kanë shënuar fitore të lehtë ndaj vardarit. Për këtë të fundit theksoi se janë skuadër e dobët dhe se priti të shënonte gol, por që nuk ia doli dot, transmeton ‘Zëri’.

Ndërkohë, Januzaj i është shmangur pyetjes së gazetarit se kur mund ta shohim në fanellën e përfaqësueses së Kosovës. Ja intervista me Adnan Januzaj.

Artikulli paraprakAshpërsohen kritikat…Leonardo Bonucci dhe “dobërsirat” tjera të Milanit
Artikulli tjetërFormacionet zyrtare: Drita- Trepça’89