Koronavirusi nuk po ndikon negativisht tek të gjithë.

Ky virus ndoshta po merr jetën e atyre që kanë imunitet më të vogël, apo ndoshta po imerr me vete personat që kanë edhe ndonjë sëmundje tjetër përcjellëse, shkruan Korneri.net

Por, rasti i fundit është shumë i veçantë pasi bëhet fjalë për gjyshen e yllit spanjoll Cesc Fabregas. Ai ka deklaruar apo me saktë zbuluar se gjyshja e tij 95 vjeçare e ka kaluar koronavirusin dhe është në gjendje shumë të mirë. Fabregas në Instagram e ka quajtur gjyshen e tij një “Superhero”, pasi njëmend janë raste të rralla për të mos thënë e vetmja e moshës së saj që i ka shpëtuar Covid 19. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here