Një episod skandaloz ka ndodhur në futbollin bolivian.

Një lojtar sulmoi trajnerin e tij, pasi nuk e kapërdiu dot zëvendësimin.

Thiago dos Santos, futbollist i Nacional Potosit, iu turr trajnerit Edgardo Malvestiti me duar dhe fyerje të rënda. Vetëm ndërhyrja e shokëve të skuadrës ndaloi përshkallëzimin e situatës.
http://top-channel.tv/video/e-pabesueshme-futbollisti-sulmon-trajnerin-e-tij-pas-zevendesimit/

Top Channel

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here