Në “youtube” është publikuar një video në të cilën dyshohet se shfaqet një fantazmë e Marcos Danilo Padilha, portierit të Chapecoense, i cili vdiq në tragjedinë e rrëzimit të aeroplanit në Kolumbi.

Ende nuk është zbuluar nëse kjo video është një montazh apo bëhet fjalë për një fantazmë. Edhe pse mediat braziliane e bëjnë fakt të kryer që është një fantazmë përsëri mënyra se si ndodh të bën të dyshosh.

Hija e portierit është shfaqur në një nga ndeshjet e Chapecoenses, ndërsa portieri ishte pjesë e tragjedisë që preku klubin brazilian.

Për më shumë, shikojeni viedon e mëposhtme:

Artikulli paraprakMbrojtësi fantastik i Liverpool shumë afër Milanit! Dallimi në vetëm 5 mln euro, prezantimi javën e ardhshme?
Artikulli tjetërGuardiola dhe Aguero në një takim serioz dhe befasues!