Duket lajm i pabesueshëm, por shumë real.

Sipas “The Sun”, Mario Balotelli do të rikthehet sërish në Serie A, por këtë herë jo te Inter apo Milan ku luajti më herët, por te kampioni aktual Juventus, përcjell Korneri.net.

Sipas këtyre burimeve Balotelli tashmë ka arritur marrëveshje me biankonerët, dhe ish reprezentuesi italian do të vesh fanellën bardh e zi nga stinori i ardhshëm, andaj tashmë është e sigurtë se poe luan stinorin e tij të fundit ne Nice.
Balotelli do të jetë zëvendësuesi i Gonzalo Higuain, pasi nuk paramendohet të jetë startues, vetëm atëherë kur e sheh të arsyeshme trajneri. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here