Sipas raporteve të ‘The Sun Sunday’, Everton është e gatshme të paguajë 35 milionë euro për Alexis Sanchez, shumë kjo e pranueshme edhe për Arsenalin.

Por, probleme do të jetë vetëm dëshira e lojtarit, i cili preferon të luaj në Arsenal deri ën fund të këtij sezoni dhe më pas të kalojë në Manchester City./Korneri.net.

Artikulli paraprakLegjenda e Bayern, tashmë trajneri i Luzern, ka një mesazh për gratë e futbollistëve të tij…
Artikulli tjetërMourinho për “peshkim” në Paris…