Ka kohë që flitet për një mundësi transferimi në Milan të mbrojtësit të Villarreal, Mateo Pablo Musacchio, mirëpo një gjë të tillë e kanë hedhur poshtë burime të mediave spanjolle të afërta me “Nëndetësen e verdhë”.

Po sipas mediave spanjolle, oferta e Milanit ishte tërsisht e papranueshme dhe zyrtarët e Villarreal nuk do të pranojë bisedime tjera me gjigantin italian për Musacchio.

 

Artikulli paraprakLuftë në Rio në mes policisë dhe kriminelëve të drogës
Artikulli tjetërReal Madrid vazhdon ta “shqetësojë” Newcastle [FOTO]