Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, foli për “Sportitalia” në lidhje me situatën e Perisic dhe Jovetic.

Ausilio tha se dyshja në fjalë janë lojtarë të Inter dhe tani nuk do largohen.

Ndryshe nga Jovetiç, Perisic është një emër më i ncehtë pasi pas tij është vënë Manchester United dhe Arsenal, por Murinho ka filluar të bëjë plane me atë në ekip./Korneri.net.

Artikulli paraprakLajm befasues: Mbrojtësi i Barcelonës nuk dëshiron të dëgjojë për Juventusin
Artikulli tjetërZyrtare: Schick nuk transferohet te Juventus